Mystical Boronia | Na sklade

Mystická Borónia BIO osviežovač vzduchu a textílií

Room & Textile Freshener | BIO kvalita

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:60 ml|16.90 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
1.69 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieDoplňujúce informácieOtázky

Popis

Sladké, kvetové a šťavnaté tóny Borónie a Ružového lotosu, dopĺňa veľmi dobre Santalové drevo so svojou balzamovo drevitou arómou. Okrem krásnej vône naše BIO osviežovače vzduchu a textílií majú aj aromaterapeutické účinky. 

Mystická Borónia prináša úľavu od obsesívnych starostí a úzkosti. Pomáha nájsť bezstarostnosť a užiť si daný moment. Santalové drevo upokojuje myseľ a zlepšuje koncentráciu a Ružový lotos vyvoláva porozumenie, láskavosť a súcit. Aké iné účinky prináša?

  • Zbavuje depresie a upokojuje
  • Zlepšuje náladu
  • Pôsobí ako afrodiziakum
  • Pomáha so zaspávaním
  • Napomáha sústredeniu
  • Ako osviežovač do auta vám pomôže lepšie sa sústrediť na cestu a upokojí vás v stresových situáciách. 

Ako osviežovač použiť?

Jednoducho rozprášte v priestore podľa toho, akú intenzitu vône chcete dosiahnuť.  Alebo vôňu nastriekajte na vankúše, pohovku, záclony, koberce, na posteľnú bielizeň, prípadne na oblečenie. Funguje veľmi dobre s väčšinou látok ako prírodných (bavlna, ľan, bambus) tak umelých (polyester, akryl, lykra a pod.). Vyhnite sa použitiu na delikátnych látkach ako hodváb. Odporúčame najprv vyskúšať na malom kúsku látky. Takýmto použitím sa vôňa uvoľňuje do priestoru pomalšie a teda aj dlhšie pretrvá.

TIP: Pokiaľ chcete vôňu použiť na vankúš do spálne, spravte tak 10-15 minút pred tým ako si ľahnete, aby vôňa nebola taká intenzívna. Stačia 1 až 2 streky. 
 

Ako osviežovač použiť v aute?

Najlepšie je nastriekať na koberčeky pod nohami, prípadne ak máte čalúnené sedadlá, môžete aj na tie. Vždy striekajte tak, aby sa vám nevytvárali mokré miesta  zabránite tým tvorbe fľakov na svetlejších látkach. Čím častejšie budete striekať vôňu na koberčeky, tým bude vôňa trvácnejšia. Vyhnite sa striekaniu na palubné dosky a lakované povrchy. 

Aké zloženie nájdete vo fľaši?

Všetky použité esenciálne oleje sú v BIO kvalite, v potravinárskej kvalite alebo terapeutickej kvalite. Rovnako absolúty sú v terapeutickej kvalite bez hexánu, alebo v BIO kvalite. Ako rozpúšťadlo slúži vysokokvalitný parfumérsky denaturovaný alkohol. Zloženie (INCI) nájdete v záložke Doplňujúce informácie. 

Prečo používať BIO osviežovače vzduchu?

Naše osviežovače obsahujú len 100% prírodné zloženie a ani kvapku syntetických vôní, alebo syntetických prímesí, ktoré sa pri takýchto produktoch používajú. Syntetické osviežovače vzduchu častokrát obsahujú mnoho karcinogénov a nečistôt, ktoré nie sú zdraviu prospešné. 

Sladké, kvetové a šťavnaté tóny Borónie a Ružového lotosu, dopĺňa veľmi dobre Santalové drevo so svojou luxusnou balzamovo drevitou arómou.

Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK