Augeo | Na sklade

AUGEO nosič vôní pre difuzér alebo parfém

Augeo | AUGEO | EKO základ

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:100 ml|2.40 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
0.24 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieOtázky

Popis

AUGEO® nosič vôní je jedno z TOP ekologických riešení pre váš difuzér, či dokonca bytový parfém. Tento excelentnný solibizér (rozpúšťač) esenciálnych olejov je vyrobený z obnoviteľných zdrojov (kukurice) a oproti bežným nosičom ako DPG alebo isopropyl myristát je oveľa ekologickejší a netoxický k životnému prostrediu. Jedná sa v zásade o formu tenzidu. 

Okrem toho má veľmi nízky tlak vyparovania, preto sa odparuje veľmi pomaly. 100 ml zmesi v paličkovom difúzery vydrží v závislosti od prostredia 20-40 dní. Ideálnym doplnkom sú vláknové paličky do difuzéra. Krásnu sklenú fľašu pre difuzér si môžete objednať taktiež v našom eshope. 

Intenzita vône sa reguluje počtom použitých tyčiniek v difuzéry. Viac tyčiniek odparí do prostredia viac vône. 
 

Ako použiť Augeo?

  • Základné dávkovanie pre paličkový difúzer — 25% vône a 75% Augeo. Napríklad ak chcete vyrobiť 100 ml náplne do paličkového difuzéru, je treba zmiešať 25 ml esenciálnych olejov (alebo absolútov) a 75 ml Augea. Zmes zostane krásna čiíra.
  • Základné dávkovanie pre bytový parfém  od 3 do 5% vôňa (esenciálny olej či absolút)) a 97-95% Augeo. Prípadne môžete najprv zmiešať esenciálne oleje s Augeom a doliať vodou, vznikne však mliečne sfarbený roztok. Pre bytové parfémy je možno lepšie použiť ako nosič parfumársky alkohol 
  • S čím funguje Augeo — funguje s esenciálnymi olejmi, vonnými olejmi, s absolútmi, i syntetickými olejmi. 
  • Iné použitie spreje, osviežovače vzduchu pre domácnosť aj automobily, autoparfémy, kozmetika, čistiace a umývacie prostriedky

 
Parametre

 Tlak pár: 0,04 mmHg
 Zdroj: glycerín (kukuričný)
 Vôňa: žiadna
 Bod vzplanutia: 92°C
 Netoxický pre ľudí aj životné prostredie
 INCI: Isopropylidenglycerol
 Chem. názov: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol
CAS: 100-79-8
 Balenie: 100 ml / 500 ml
na vyžiadanie aj väčšie balenia ako 1/5/10 kg

Sklenená fľaša na tyčinkový difuzér so zátkou a strieborným krytom

Augeo je ekologický a netoxický nosič vôní ako pre domácnosť tak pre životné prostredie. Je absolútne bez zápachu, vyrobený z obnoviteľných zdrojov s veľmi malou uhlíkovou stopou. Ponúkame ho ako jediná firma na Slovensku.


Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK