Na sklade

Darčeková taška

| Luxusná papierová taška

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:0|2.00 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
0.20 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieOtázky

Krásna papierová taška poslúži ako na narodeniny, tak na vianoce. Spravte radosť svojim blízkym.

Luxusná papierová taška do ktorej sa zmestia štandardne 3 kvetové vody alebo niekoľko esenciálnych olejov. Je len na vás, ako ju použijete. Môžete ju mať aj zadarmo pri objednávke nad 70 EUR. Stačí do poznámky napísať že si prajete darčekovú tašku. 


Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK