Plumeria alba | Na sklade

Frangipani absolute

Frangipani | 100% prírodný absolute

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:5 ml|48.40 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
4.84 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieBezpečné použitieDoplňujúce informácieOtázky

Popis

Frangipani (čítaj frandžipani) alebo Pluméria je natívnym kríkom v oblasti karibiku a centrálnej Ameriky, ale hojne rastie aj v Indii a Indonézii. Tam kde rastie sa využívajú kvety, kôra aj listy vo forme odvaru, nálevu či pasty na liečbu mnohých zdravotných aj kozmetickcýh problémov. 
 

Kedy použiť absolute z Frangipani?

  • Prináša úľavu od depresie, úzkosti a negatívnych emócií. Môže pomôcť zlepšiť kvalitu spánku. 
  • Povznáša ducha a pomohá zvýšiť sebaúctu. Podporuje vnútorný pokoj a dôveru.
  • afrodiziakálny efekt, zvyšuje libido  stačí si pripraviť s partnerom romatickú masáž a pridať kvapku do nosného oleja. 
  • Pôsobí antioxidančne, vďaka obsahu lignínu pôsobí v kozmetike proti vráskam, tonizuje pokožku a minimalizuje oxidačný stres. 
  • Má protizápalové vlastnosti.
  • Chemické zložky kvetov sú aktuálne predmetom viacerých výskumov a štúdií pre antidiabetické pôsobenie a protirakovinové účinky.
  • Chcete si arómu pred kúpou vyskúšať? Objednajte si 4 ml tester frangipani absolútu len za 2 €.

 
Kvalita našich absolútov

Ako jedni z mála predajcov v celej EU dodávame absolúty v mimoriadne čistej kvalite. Použité extrakčné postupy a rozpúšťadlá sú bez obsahu hexánu a preto sa môžu používať v terapeutickej praxi aj kozmetike. Prečítajte si viac o nás a našej filozofii.


Na stiahnutie

Katalóg_esenciálne-oleje.pdf
PDF | 977 KB
Bezpečné-používanie-esenciálnych_olejov.pdf
PDF | 2 MB

 

Podmanivá, lákavá a zmyselne euforická vôňa má afrodiziakálne účinky. Je veľmi silná, opojná kvetinová, so sladkými tónmi a jemnou zemitosťou. Využíva sa v luxusných parfumoch a kozmetike. 


Vedeli ste, že ... je dôležitým symbolom v hinduizme? Zohráva úlohu ako symbol Boha Šivu ale aj ako symbol modlidby. Pri bohoslužbe sú kvety v oboch dlaniach a po skončení sa dávajú na hlavu, do vlasov či za ucho. Používajú sa aj ako obeta Bohu, alebo svätým duchom predkov. V Laose je Plumeria národným symbolom. 


Ako absolút použiť?
  • Inhalácia: Absolút z Frangipani je treba riediť pred použitím, je prílíš koncentrovaný. Odporúčame skôr na prípravu alkoholových osviežovačov vzduchu, parfumov, alebo tyčinkových difuzérov. Absolúty nie sú vhodné do elektrického difúzera, aspoň nie neriedené. Do aromalampy si môžete pripraviť vonný olej tak, že pridáte absolút do nosného oleja o koncentrácii 3-10% a až ten použijete. 

  • Lokálna aplikácia/masáž: Pridajte pár kvapiek do nosného oleja pre masáž tela, alebo do obľúbeného šampónu ideálne bez parfumácie, či kozmetiky.  
Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK