Vypredané

Katalóg BIO esenciálne oleje

Catalog | aj ako PDF verzia

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:0|2.40 €
-+
Momentálne vypredané
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
0.24 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieOtázky

Všetky dôležité informácie o účinkoch a použití esenciálnych olejov z našej ponuky na jednom mieste. 

Katalóg obsahuje profily pre jednotlivé esenciálne oleje, ktoré máme aktuálne v ponuke so základnými bezpečnostnými pokynmi. Je vytlačený na príjemnom lesklom a odolnom papieri. Aktuálne ho máme vypredaný, jeho elektronickú verziu v PDF nájdete nižšie zadarmo.
 

Katalog-FUMEE-esencialne-oleje.pdf
PDF | 3 MB


Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK