Nymphaea caerulea | Na sklade

Modrý lotos absolute

Blue lotus | 100% prírodný absolute

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:5 ml|133.10 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
13.31 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieBezpečné použitieDoplňujúce informácieOtázky

Popis

Modrý lotos je technicky ľalia, nič to však nemení na fakte, že jeho vôňa je absolútne božská  veľmi centrujúca a povznášaujúca. Hodí sa najmä pri meditácii a joga praktikách, ale tu jeho využitie nekončí. 
 

Kedy použiť absolute z Modrého lotosu?

  • Hypnotickú arómu využite pri meditácii a jóge pre prehĺbenie dychu, vycentrovanie a pokoj, pre spájanie sa s vyšším princípom a láskou. 
  • Prináša pocit pokoja, relaxu, dobrej nálady až eufórie. Hodí sa proti stresu, depresii a šoku. Rozpúšťa negatívne emócie a myšlienky.
  • Pôsobí proti nespavosti, je sedatívny.
  • Zlepšuje cirkuláciu a má úžasné afrodiziakálne účinky. Vzbudzuje túžbu, hodí sa veľmi dobre pre tantrické masáže alebo kúpeľ.
  • Má protizápalové účinky, vďaka určitým alkaloidom môže pôsobiť proti bolesti. 
  • Pokiaľ vyrábate parfém Modrý lotos pôsobí ako výborný harmonizér ostatných ingrediencí.  
  • Chcete si arómu pred kúpou vyskúšať? Objednajte si 4 ml tester lotosového absolútu len za 2 €.

 
Kvalita našich absolútov

Ako jedni z mála predajcov v celej EU dodávame absolúty v mimoriadne čistej kvalite. Použité extrakčné postupy a rozpúšťadlá sú bez obsahu hexánu a preto sa môžu používať v terapeutickej praxi aj kozmetike. Prečítajte si viac o nás a našej filozofii.


Na stiahnutie

Katalóg_esenciálne-oleje.pdf
PDF | 977 KB
Bezpečné-používanie-esenciálnych_olejov.pdf
PDF | 2 MB

 

Úžasná božská vôňa kvetinového neba je len ťažko opísateľná  rôzne kvetinové tóny sa prelínajú s exotikou, sladkosťou, trochou vanilky, fialiek, orgovánu, sviežou zeleňou, rosou, ružou, pudrom a akvatickým tónom. Sám o sebe ho môžete využiť ako luxusný parfum. 


Vedeli ste, že ...  Modrý lotos vlastne nie je skutočný lotos? Je to vodná ľalia, patrí do skupiny Nymphaeaceae. Lotos sa mu zrejme hovorí preto, že kvet pripomína viac iné lotosy, ako ľalie. Hlavička kvetu však nepláva na hladine, ale vytŕča aj pol metra. 


Ako absolút použiť?
  • Inhalácia: Absolút z Modrého lotosu je treba riediť pred použitím, je prílíš koncentrovaný. Odporúčame skôr na prípravu alkoholových osviežovačov vzduchu, parfumov, alebo tyčinkových difuzérov. Absolúty nie sú vhodné do elektrického difúzera. Do aromalampy si môžete pripraviť vonný olej tak, že pridáte absolút do nosného oleja o koncentrácii 3-10% a až ten použijete. 

  • Lokálna aplikácia/masáž: Pridajte pár kvapiek do nosného oleja pre masáž tela, alebo do obľúbeného šampónu ideálne bez parfumácie, či kozmetiky.  
Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK