Na sklade

Parfumérsky alkohol 96%

Alcohol denatur. | Vysokokvalitný lieh

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:250 ml|3.60 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
0.36 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieOtázky

Popis

Dobre vieme, že pri výrobe parfému, je kvalita alkoholu veľmi podstatná. Nesmie zapáchať po denaturačných činidlách a na strane druhej ani 'štiplavo' po alkohole. A presne takýto alkohol nájdete v našej ponuke  špeciálne určený pre parfumérov alebo nadšencov aromaterapie. Nebojíme sa povedať, že sa jedná o výnimočný produkt.

Náš lieh je denaturovaný bitrexom, čo je najhorkejšia látka na svete a stačí skutočne len kvapka na obrovský objem. Vďaka tomu alkohol nepáchne po denaturačných činidlách. Vybrané suroviny a ošetrenie pri výrobe zabezpečuje, že lieh nie je takmer cítiť ani etanolom. 
 

Ako použiť parfumérsky alkohol?

  • Bytový parfém alebo osviežovač vzduchu — 2-5% vôňa (esenciálny olej) a 95% lieh. Vždy kvapkajte esenciálny olej do alkoholu. Naopak je vyššia pravdepodobnosť vytvorenia zákalu. Takýto osviežovač vzduchu vám krásne a bleskurýchle prevonia priestor a odpadá manipulácia s elektrickým difúzerom. Pre tyčinkové difúzery odporúčame nosič vôní Augeo.
  • Osobný parfém  Najvyššia koncentrácia aromatických látok v parfumoch je 20-30% vône a 70-80% liehu (lieh sa však riedi na nižšie percento). Pokiaľ zarábate takýto parfum, dajte pozor na fototoxické esenciálne oleje. 
  • Iné použitie — spreje, osviežovače vzduchu pre domácnosť, kúpeľne a WC, kozmetika a ako parfémy, kolínske a toaletné vody, dezinfekcia nástrojov a plôch, čistiace prostriedky. Je vhodný na výrobu dezinfekcie na ruky.  

Parametre

CAS: 64-17-5
 Balenie: 250 ml a 1.000 ml
 Látka je kvalisifikovaná ako nebezpečná
 Dodávame ako surovinu na výrobu kozmetiky
 Vysoko horľavá kvapalina a pary 
 Na vyžiadanie aj väčšie balenia ako 1/5/10 litrov


Náš parfumérsky alkohol je bez vône po denaturačných činidlách, určený špeciálne pre parfumérske účely, výrobu osviežovačov vzduchu, či liehovej kozmetiky.


Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK