Cistus ladaniferus | Na sklade

Cist ladanový BIO kvetová voda

Labdanum | Hydrolát bez konzervantov

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:100 ml|9.90 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
0.99 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieDoplňujúce informácieOtázky

Popis

Kvalitný esenciálny olej z cistu je pomerne drahý, používa sa na hojenie rán, alebo jaziev, či ako prísada do parfémov. Hydrolát predstavujte ekonomicky dostupnú verziu, ktorá vie ponúknuť mnohé 'luxusné' účinky:
  

Kedy použiť hydrolát z cistu ladanového?

  • Je veľmi dobrý pri krvácaní, môžete to využiť pri ranách, vredoch, krvácaní z nosa, ulceróznej kolitíde aj Crohnovej chorobe. 
  • Môžete ho využiť ako čisto prírodnú vodu po holení, jeho živicová vôňa možno bude imponovať viac mužom ako ženám. 
  • Môže zlepšovať stav endometriózy (viac v herbári) a pomôcť pri ťažkom menštruačnom krvácaní. 
  • Cist veľmi dobre pôsobí proti vráskam, postriekajte 2x denne požadovanú oblasť. 

Prečítajte si kompletný terapeutický profil a naučte sa používať hydrolát správne.

Kvalita našich kvetových vôd

Certifikovaná BIO kvetová voda (hydrosól alebo hydrolát) potravinárskej kvality. Naše hydrosóly pochádzajú z BIO poľnohospodárskej produkcie a neobsahujú žiadne konzervanty, narozdiel od tých kozmetických. Odporúčame pre terapeutickú prax. Prečítajte si viac o nás a našej filozofii.

Kvetové vody si môžete objednať v 4 variantách 100, 250, 500 a 1000 ml. Rozprašovač (atomizér) na väčšie objemy nájdete v ponuke sklenených fliaš. Na dopyt vieme dodať aj väčšie množstvá ako 5, 10, 50 litrov a pod. 

Hydrolát z cistu má takmer totožnú vôňu esenciálneho oleja. Je teplá, živicová, kvetovo-medová. Vie zastaviť krvácanie, môžete ho využiť napríklad po holení ako úplne prírodnú vodu bez chemikálií. 

 Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK