Thymus vulgaris | Na sklade

Dúška tymiánová ct Thuyanol BIO kvetová voda

Thyme ct thuyanol | Hydrolát bez konzervantov

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:100 ml|9.90 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
0.99 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieDoplňujúce informácieOtázky

Thuyanolový chemotyp je taký silný ako thymolový ale jemný ako linaloolový, ideálna kombinácia pre všetkých.

Hlavným aromaterapeutickým účinkom toho hydrosólu je zlepšenie nálady a podpora dýchacej sústavy pri kašli a bronchitíde. Presne ako esenciálny olej

Dokáže však oveľa viac. Prečítajte si kompletný profil jeho účinkov v našom HERBÁRI


Účinná prírodná dezinfekcia

Vedeli ste, že Dúška tymiánová efektívne likviduje baktérie a vírusy, či už z rúk alebo povrchov? Stačí nastriekať a nechať pôsobiť. Rovnako ako Dúška Tymiánový ct Thymol či Saturejka horská.
Ako najlepšie použiť 'Tymián' kvetovú vodu?


Hlavné účinky

  • Osviežujúce
  • Antiseptické
  • Antibakteriálne
  • Antivirotické


Viac o praktickom využití kvetovej vody sa dočítate v RECEPTOCH.

Mimoriadna kvalita potvrdená oficiálnymi certifikátmi

Prečo si vybrať FUMEE? Všetky ingrediencie či produkty samotné, pochádzajú striktne z ekologických poľnohospodárstiev a musia mať oficiálne certifikáty z EÚ, či iných certifikačných autorít. Na tom si zakladáme a trváme. Kvetové vody sú vegánske a neboli nikdy testované na zvieratách.


Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK