Thymus vulgaris | Na sklade

Dúška tymiánová ct Thymol BIO kvetová voda

Thyme ct thymol | Hydrolát bez konzervantov

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:100 ml|9.90 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
0.99 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieDoplňujúce informácieOtázky

Thymolový chemotyp je určený výlučne dospelým.

Hlavným aromaterapeutickým účinkom toho hydrosólu je zlepšenie nálady a podpora dýchacej sústavy pri kašli a bronchitíde. Presne ako esenciálny olej

Dokáže však oveľa viac. Prečítajte si kompletný profil jeho účinkov v našom HERBÁRI


Účinná prírodná dezinfekcia

Vedeli ste, že Dúška tymiánová efektívne likviduje baktérie a vírusy, či už z rúk alebo povrchov? Stačí nastriekať a nechať pôsobiť. Rovnako ako Dúška Tymiánová ct Thuyanol či Saturejka horská.


 Ako najlepšie použiť 'Tymián' kvetovú vodu?


Hlavné účinky

  • Osviežujúce
  • Antiseptické
  • Antibakteriálne
  • Antivirotické


Viac o praktickom využití kvetovej vody sa dočítate v RECEPTOCH.

Mimoriadna kvalita potvrdená oficiálnymi certifikátmi

Prečo si vybrať FUMEE? Všetky ingrediencie či produkty samotné, pochádzajú striktne z ekologických poľnohospodárstiev a musia mať oficiálne certifikáty z EÚ, či iných certifikačných autorít. Na tom si zakladáme a trváme. Kvetové vody sú vegánske a neboli nikdy testované na zvieratách.


Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK