Lavandula angustifolia | Na sklade

Levanduľa FINE BIO kvetová voda

Lavender FINE | Hydrolát bez konzervantov

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:100 ml|9.89 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
0.99 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieDoplňujúce informácieOtázky

Popis

Získava sa rovnako ako esenciálny olej, parnou destiláciou voňvých kvetov. Zaujímavosťou je, že obsahuje látky, ktoré sa v esenciálnom oleji nenachádzajú, ale spolu vytvárajú skvelú synergiu. Je skvelá v starostlivosti o pokožku.


Kedy použiť hydrolát z Levandule?

  • Hojí, regeneruje a je protizápalový  využite ju na škrabance, štípance, rany, ekzémy, odreniny detí, neštípe po nastriekaní na ranu
  • Skvelý po opalovaní a spálení, upokojuje a hojí podráždenú pokožku. Ideálne v kombinácii s levanduľovým esenciálnym olejom
  • Využitie nájde pri starostlivosti pri plienkových zapareninách, vyrážkach a dermatitídach.
  • Ako 100% prírodný čistiaci prostriedok na zadoček namiesto vlhčených utierok s chemikáliami
  • Pridajte do kúpeľa prá lyžičiek pre bábätko, upokojí a zrelaxuje aj tie neposedné
  • Vyvažuje mastnú pleť a zlepšuje stav akné, synergiu vytvára s hamelom či ružou.
  • Použite na upokojenie po holení
  • Prečítajte si terapeuticý profil kvetovej vody

Kvalita našich kvetových vôd

Certifikovaná BIO kvetová voda (hydrosól alebo hydrolát) potravinárskej kvality. Naše hydrosóly pochádzajú z BIO poľnohospodárskej produkcie a neobsahujú žiadne konzervanty, narozdiel od tých kozmetických. Odporúčame pre terapeutickú prax. Prečítajte si viac o nás a našej filozofii.

Brožúrka TERAPIA HYDROLÁTMI v PDF verzii k stiahnutiu  Ako, kedy a ktoré hydroláty použiť. 

Vyberte si ten správny hydrolát podľa typu pleti  prečítaj si náš článok v blogu.

 

TIP ako levanduľový hydrolát využiť
  • Postriekajte hydrolátov z levanduľe váš vankúš, plachtu, či paplón pre lepšie zaspávanie a kvalitnejší spánok. Vôňa je veľmi jemnučká a nerušivá.

  • Pridajte pár lyžičiek do kúpeľa pre deti na podporu lepšieho spánku a upokojenie. Skúste aj v kombinácii s Neroli hydrolátom

Je osviežujúca, chladiaca a upokojujúca. Vhodná na všetky typy pleti, aj pre tých najmenších. Môžete ju oceniť po opaľovaní, akné, či ako čisto prírodný protizápalový prostriedok po holení. Presne ako esenciálny olej aj hydrolát môžete využiť na 100 spôsobov.

Kvetové vody si môžete objednať v 4 variantách 100, 250, 500 a 1000 ml. Rozprašovač (atomizér) na väčšie objemy nájdete v ponuke sklenených fliaš. Na dopyt vieme dodať aj väčšie množstvá ako 5, 10, 50 litrov a pod. Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK