Anthemis nobilis | Na sklade

Ruman rímsky BIO kvetová voda

Roman Chamomile | Hydrolát bez konzervantov

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:100 ml|9.90 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
0.99 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieDoplňujúce informácieOtázky

Popis a účinky

Sladká, kvetinová vôňa s tónmi jablka a medu. Jeho účinky a vlastnosti oceníte hlavne pri bábätkách a deťoch, kde je takmer neoceniteľný. Ale aj tí 'veľkí' môžu profitovať z jeho účinkov. Ako?

Kde použiť hydrolát z rumanu rímskeho?
 

 • Presne ako hydrolát z nevädze poľnej, aj rumanček môže byť nápomocný pri zápaloch očných spojiviek, podráždených, unavených a svrbiacich očiach, či už od alergie alebo od počítača.
 • Predstavuje jemný a efektívny prostriedok starostlivosti o detskú pokožku už od narodenia. Oceníte ho pri rôznych vyrážkach, svrbení, podráždení, zapareninách, stačí nastriekať.
 • Môže pomôcť aj pri hnačkách, kolikách a kŕčoch tráviaceho traktu.
 • Novej mamičke môže priniesť úľavu sedací kúpeľ s týmto hydrolátom, ideálne v kombinácii s hamamelom
 • V prípade vaginálnej infekcie môžete skúsiť výplach v kombinácii so saturejkovým hydrolátom
 • Dojčiace mamičky si zasa môžu po kojení opláchnuť prsia so zriedeným hydrolátom aby tak predišli suchým bradavkám a prasklinám. 
 • Upokojuje vyrážky, alergické reakcie, psoriázu, ružienku, akné, potničky a začervenanie.
 • Hodí sa aj pri spálení alebo opaľovaní, ako levanduľa.
 • V kombinácii s neroli je vhodnú pre aknóznu a mastnú pleť, s hamamelovým HY zasa pre zrelú pleť a s levaduľou alebo muškátovým hydrosólom zasa pre veľmi suchú pleť
 • Funguje ako odstraňovač make upu, pleťová voda a toner v jednom.

Prečítajte si kompletný terapeutický profil a naučte sa používať hydrolát správne.

Brožúrka TERAPIA HYDROLÁTMI v PDF verzii k stiahnutiu  Ako, kedy a ktoré hydroláty použiť. 

  

Recepty
 • Zvýraznenie blond vlasov a dodanie lesku — Zrieďte hydrolát s vodou v pomere 50:50 a opláchnite si umyté vlasy, alebo nastriekajte priamo na vlasy. 

 • Na prerezávajúce zúbky — Zrieďte hydrolát s vodou v pomere 1:1 a natierajte ďasná, zmiernite tak podráždenie, svrbenie, infekcie, ale aj mrzutosť. Pridajte aj pár kvapiek do fľaše s vodou, kde zasa pomôže upokojiť hnačku. 

  HY = hydrolát = kvetová voda

Jemnučká forma starostlivosti o pokožku bábätiek už od narodenia. Pridajte ju do kúpeľa, alebo postriekajte bielizeň, kedy môže pomôcť k upokojeniu a zaspaniu. 

Kvalita našich kvetových vôd

Certifikovaná BIO kvetová voda (hydrosól alebo hydrolát) potravinárskej kvalit. Naše hydrosóly pochádzajú z BIO poľnohospodárskej produkcie a neobsahujú žiadne konzervanty, narozdiel od tých kozmetických. Odporúčame pre terapeutickú prax. Prečítajte si viac o nás a našej filozofii.

Kvetové vody si môžete objednať v 4 variantách 100, 250, 500 a 1000 ml. Rozprašovač (atomizér) na väčšie objemy nájdete v ponuke sklenených fliaš. Na dopyt vieme dodať aj väčšie množstvá ako 5, 10, 50 litrov a pod. 
Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK