Salvia sclarea | Vypredané

Šalvia muškátová BIO kvetová voda

Clary sage | Hydrolát bez konzervantov

Doprava zadarmo od 50 €
Balenie:100 ml|9.90 €
-+
Momentálne vypredané
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
0.99 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieDoplňujúce informácieOtázky

Využitie je naozaj široké, ako samotný hydrosól či v kombinácii s inými.


Hlavným aromaterapeutickým účinkom toho hydrosólu je uvoľnenie napätia a stresu, ukludnenie a pomoc pri zaspávaní. Presne ako esenciálny olej zo šalvie muškátovej. Narozdiel od neho, má jemnejšiu vôňu, pripomínajúcu šálku čaju Earl Grey s bergamotovým podtónom.

Dokáže však oveľa viac. Prečítajte si kompletný profil jeho účinkov v našom HERBÁRI

Hlavné účinky
  • Adstringentné
  • Sedatívne
  • Antiseptické
  • Antistresové

Kvetové vody si môžete objednať v 4 variantách 100, 250, 500 a 1000 ml. Rozprašovač (atomizér) na väčšie objemy nájdete v ponuke sklenených fliaš. Na dopyt vieme dodať aj väčšie množstvá ako 5, 10, 50 litrov a pod. 
Ak sa chcete dozvedieť viac o účinkoch esenciálneho oleja, poslúži vám ako zdroj informácií náš HERBÁR.
Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK