Satureja montana | Na sklade

Saturejka horská BIO kvetová voda

Winter savory | Hydrolát bez konzervantov

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:100 ml|9.90 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
0.99 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieDoplňujúce informácieOtázky

Hydrosol bohatý na prírodné antibiotikum s názvom karvakrol. Oproti esenciálnemu oleju, ktorý je veľmi pálivý, sa dá hydrosol použiť neriedený. 

Hlavným terapeutickým účinkom toho hydrosólu je antibakteriálna, antivirotická a antimykotická atkivita. Vonia podobne ako tymián.

Dokáže však oveľa viac. Prečítajte si kompletný profil jeho účinkov v našom HERBÁRIÚčinná prírodná dezinfekcia

Saturejka horská má rovnaké dezinfekčné vlastnosti ako Dúška tymiánová. Efektívne likviduje baktérie a vírusy, či už z rúk alebo povrchov! Stačí nastriekať a nechať pôsobiť.

Čím to je? Saturejka horská obsahuje carvacrol.  Carvacrol je monoterpeoidný fenol, ktorý účinne zabíja baktérie, či vírusy. Štúdie potvrdili, že práve carvacrol je účinnejší ako chlórové dezinfekcie. Navyše s ním môžete umývať aj jedlo, nakoľko sa jedná o prírodný roztok, ktorý neovplyvňuje nutričnú hodnotu, obsah antioxidantov, vzhľad ani chuť.Viac o praktickom využití kvetovej vody sa dočítate v RECEPTOCH.


Mimoriadna kvalita potvrdená oficiálnymi certifikátmi

Prečo si vybrať FUMEE? Všetky ingrediencie či produkty samotné, pochádzajú striktne z ekologických poľnohospodárstiev a musia mať oficiálne certifikáty z EÚ, či iných certifikačných autorít. Na tom si zakladáme a trváme. Kvetové vody sú vegánske a neboli nikdy testované na zvieratách.


Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK