Vaccinium Macrocarpon | Na sklade

Brusnicový olej BIO

Cranberry seed oil | BIO / RAW olej

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:60 ml|24.90 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
2.49 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieOtázky

Popis

Unikátne zloženie brusnicového oleja spočíva vo vyváženom pomere Omega 3-6-9 mastných kyselín a vysokom podiely tokotrienolov (špeciálny vitamín E). Dalo by povedať, že je SUPERJEDLOM pre pokožku a pleť. Olej sa vpíja do pár sekúnd bez stopy mastnoty.

Brusnicový BIO olej patrí medzi ojedinelé oleje a preto drahšie, ale oplatí sa do neho zainvestovať, výsledky pocítite na pokožke už behom pár dní.  
 

Kedy použiť brusnicový olej?

 • Brusnicový olej je vhodný na všetky typy pleti.
 • Veľmi rýchlo sa vstrebáva do pokožky  preniká do najspodnejších vrstiev a podporuje tvorbu kolagénu, čím zvyšuje pružnosť a pevnosť
 • Dlhodobo hydratuje a robí tak pokožku vláčnu a hebkú. Dodáva veľmi potrebné výživné látky.
 • Funguje ako prírodný lifting.
 • Antioxidanty prepožičiavajú oleju účinné anti-aging vlastnosti ako napríklad redukciu stareckých škvŕn, či nadmernej pigmentácie.
 • Pôsobí dobre v prípade rozšírených ciev v pleti.
 • Má protizápalové účinky, hodí sa na ošetrenie podráždenej ale aj aknóznej pleti. Rovnako sa osvedčuje použitie v prípade rôznych zápalov, suchej pokožky, ekzémov, psoriázy alebo ružovky (rosacea). Zmierňuje svrbenie.
 • Zlepšuje kvalitu nechtov a vlasov. Vlasom dodáva lesk bez mastnoty, vyživuje pokožku hlavy, zmierňuej svrbenie a eliminuje lupiny spôsobené suchou pokožkou hlavy.
 • Vďaka prirodzenému SPF zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky.
 • Podporuje zdravú ústnu hygienu, hlavne upokojuje ďasná pri zápaloch.
 • Z pohľadu výživy sa brusnicový olej indikuje pri vysokom cholesterole a problémoch s ním spojeným, pri infekcii močových ciest, zamedzuje degenerácii mozgových buniek


Kvalita našich olejov

Certifikovaný BIO a RAW olej potravinárskej kvality lisovaný za studena. Naše oleje pochádzajú z BIO poľnohospodárskej produkcie. Odporúčame pre terapeutickú a kozmetickú prax. Prečítajte si viac o nás a našej filozofii.

Veľmi vysoký podiel špeciálnych izomérov vitamínu E (tokotrienoly) z neho robí výnimočne silný antioxidačný olej. Preniká hlboko do pokožky a účinne ju hydratuje, vyživuje a stimuluje tvorbu kolagénu. 

 

Hlavné zložky brusnicového oleja: 
35% kyselina linolová, 
35% kyselina gama-linolénová,
24% kyselina olejová,
4% kyselina palmitová,
1% kyselina stearová,
<1% kyselina gadolejová, kyselina lignocerová,
karotenoidy, fosfolipidy, fytosteroly (hlavne β-sitosterol), vitamín A, K, a C a špeciálne vysoký pomer tokotrienolov (izoméry vit. E). 

Potrebujete väčší objem? Ponúkame výhodné ceny pri odbere 1 liter a viac, pre masérov, wellness, kozmetické salóny, fyzioterapeutov a pod. Kontaktujte nás.

Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK