Simmondsia chinensis | Vypredané

Jojoba GOLDEN olej BIO

Jojoba GOLDEN oil | BIO / RAW olej

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:100 ml|14.70 €
-+
Momentálne vypredané
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
1.47 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieDoplňujúce informácieOtázky

Popis

Zložením sa tento olej asi najviac približuje k zloženiu kožného mazu. Kvalitný za studena lisovaný jojobový olej poznáte podľa jeho svetlo zlatej farby a tiež podľa toho, že je bez zápachu. Je určený pre všetky typy pleti z dôvodu, že sa veľmi ľahko vstrebáva a nezanecháva na pokožke pocit mastnoty. Skúste ho namiesto krému, alebo telového mlieka hneď po sprche.

Prečo jojobový olej používať?


  • Výborné hydratačné účinky, zvýšuje elasticitu pokožky, vyživuje a regeneruje
  • Vyhladzuje vrásky a tlmí prejavy starnutia 
  • Veľmi efektívne čistí pokožku
  • Podporuje liečbu akné, oparov a jaziev 
  • Úplne prirodzený olej, ktorý nevyvoláva alergické reakcie 
  • Nezanecháva pocit mastnoty 
  • Zlepšuje kvalitu vlasov, znižuje lámavosť, svrbenie a celkové poškodenie vlasov. Ľahkou masážou dodáva vlasom hebkosť, jemnosť a prirodzený lesk.

Jojoba | Greenberry Organics

Kvalita našich olejov

Certifikovaný BIO olej potravinárskej kvality. Naše oleje pochádzajú z BIO poľnohospodárskej produkcie. Odporúčame pre terapeutickú prax. Prečítajte si viac o nás a našej filozofii.

Potrebujete väčší objem? Ponúkame výhodné ceny pri odbere 1 liter a viac, pre masérov, wellness, fyzioterapeutov a pod. Kontaktujte nás

Jojobový olej je prakticky kvapalný vosk. Ak ho dáte do chladničky, stane sa úplne tuhým. Chemicky sa najviac podobá kožnému mazu.

TIP na poškodené vlasy:
  • Použite na vlasy namiesto kondicionéru, vaše vlasy nebudú nikdy lepšie. Po ozmývaní si do nich vmasírujte jojobový olej, zabaľte do uteráka a nechajte pôsobiť aspoň 30 minút. Potom vlasi umyte jemne šampónom. Pre podporu rastu vlasov môžete využiť rozmarínový esenciálny olej alebo olej zo santalového dreva

 

Hlavné zložky jojobového oleja:
kyselina eikosenová (omega 9) 65-80 %
kyselina eruková (omega 9) 10-20%
kyselina olejová (omega 9) 5-15%
kyselina palmitová <3%
kyselina nervonová <3%
kyselina palmitolejová (omega 7) — <1%

Vysokomolekulárne estery majú podobné vlastnosti ako sébum, jojobový olej obsahuje konkrétne:
— C36 <2%
— C38 <10%
— C40 27-37%
— C42 45-56%
— C44 <13%
— C 46 <2%
Ďalej vysoké množstvo minerálov a vitamínu E. Jojobový olej je vhodný len na vonkajšie použitie, pretože tráviacim traktom prechádza v nezmenenom stave.

Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK