Citrus sinensis | Na sklade

Pomaranč sladký BIO esenciálny olej

Orange sweet | Zažeňte zlé myšlienky

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:10 ml|14.39 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
1.44 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieBezpečné použitieChemické zloženieDoplňujúce informácieOtázky

Pomaranč prináša dobrú náladu, podporí pozitívne myslenie, kreativitu a hravosť. Ideálny spoločník v pochmúrnych dňoch. 

Zlepšuje náladu, upokojuje a zmierňuje úzkosť, vhodný je ako antidepresívum. Jeho účinok je povznášajúci a upokojujúci, takže je vhodný na nespavosť. Využitie nájde aj v kuchyni, napríklad na čistenie krájacích dosiek, alebo elektrospotrebičov. Taktiež ako repelent na mravce v kuchyni.

Dokáže však oveľa viac. Prečítajte si kompletný profil oleja a jeho účinky v našom HERBÁRI

Viac o praktickom využití oleja sa dočítate v RECEPTOCH.
Ako najlepšie použiť Pomaranč sladký esenciálny olej?

  • MASÁŽ: Pomarančový olej zriedený v základnom oleji je výborný na masáž, tela, svalov, brucha pri bolestach, pri zápaloch na postihnuté miesto. Zmierňuje opuch. Môžete pridať aj do kúpeľa na uvolnenie.
  • DIFÚZOVANIE: Difúzujte v miestnosti, či už v práci, škole alebo doma, pokiaľ chcete zlepšiť náladu, uvolniť, navodiť pocit relaxu. Pomôže pri úzkostnom stave či depresii.
  • PLEŤ: Rozriedte pár kvapiek v základnom oleji a použite na pleť. Je vhodný na zrelú, ale aj aknóznu pleť. Pozor je fototoxický (nechoďte potom na priame slnko)!


Mimoriadna kvalita potvrdená oficiálnymi certifikátmi

Prečo si vybrať FUMEE? Všetky ingrediencie či produkty samotné, pochádzajú striktne z ekologických poľnohospodárstiev a musia mať oficiálne certifikáty z EÚ, či iných certifikačných autorít. Na tom si zakladáme a trváme. Kvetové vody sú vegánske a neboli nikdy testované na zvieratách.


Pomarančový esenciálny olej je fototoxický!
To znamená že, zvyšuje citlivosť pokožky voči UV žiareniu. Preto pri lokálnej aplikácii sa aspoň po dobu 12 hodín vyhnite slnečnému žiareniu či soláriu. Pokiaľ sa chcete tomuto efektu vyhnúť, koncentrácia 0,4% je považovaná za bezpečnú (IFRA).
Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK