Na sklade

Hnedý 10 ml sklenený roll-on

Amber glass 10 ml roll on | Obalový materiál sklenená fľaša

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:10 ml|1.90 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
0.19 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieOtázky

Hnedý 10 ml sklenený roll-on. 

Poznámka: Vážení zakazníci, teší nás váš záujem o produkty. Sklenené obaly vznikli ako doplnková služba pre tých, ktorí u nás nakupujú aj iné produkty ako BIO esenciálne oleje, BIO kvetové vody alebo BIO oleje lisované za studena. Z tohto dôvodu nie je možné kúpiť len fľaše bez toho, aby ste nakúpili iný produkt aspoň v hodnote 9,90 €. Za pochopenie ďakujeme. 

Napríklad: Ak chcete kúpiť 100 ml fľašu s rozprašovačom musíte kúpiť aspoň 1 kvetovú vodu alebo 1 esenciálny olej a pod. 

Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK