Na sklade

Sklenená fľaša na tyčinkový difuzér

Diffuser bottle 100 ml | so zátkou a ozdobným krytom

Doprava zadarmo zásielkovňa od 50 €
Balenie:100 ml|3.00 €
-+
Chcete kúpiť produkt o 35% lacnejšie? Viac informácií
0.30 VK
Za každý nákup získate vernostné kvapky (ďalej ako VK), pričom hodnota 1 VK predstavuje 10% zo zaplatenej sumy (s DPH). Napríklad za 50€ nákup dostanete od nás 5 VK. Pri ďalšom nákupe je hodnota 1 VK = 1 EUR. S VK môžete dokonca zaplatiť celý nákup (neplatí pre dopravné náklady).
Základné informácieOtázky

Popis

Spravte si vlastný tyčinkový difuzér, nie je nič jednoduchšie. Stačí zmiešať nosič vône Augeo s vašim obľúbeným esenciálnym olejom, či obľúbenou kombináciou. Už len pridáte tyčinky do difuzéru a užívate si vôňu. Alebo vyrobte takýto difuzér ako darček pre niekoho blízkeho  je to veľmi originálne a nápadité.

A viete čo je najlepšie? Sklenú fľašu stačí opláchnuť s mydlom a môžete ju využiť znova, znova a znova. Treba vymieňať len tyčinky. 
 

Parametre:

Oválna sklená fľaša s objemom 100 ml sklenená fľaša s  umelohmotnou zátkou a ozdobným krytom (bez tyčiniek). 

 Priemer: 68 mm
 Výška: 90 mm (spolu s krytom)
 Zátka proti vytečeniu 
 Ozdobný kryt: aktuálne dodávame kryt č. 1
— Tyčinky do difuzéru nie sú súčasťou balenia
— Netoxický Nosič vôní AUGEO, či parfém kúpite v našom eshope


Nechce sa vám stále používať elektrický difuzér alebo zapalovať sviečka v aromalampe? Spravte si vlastný paličkový difuzér, vydrží vám aj mesiac, pričom je výroba zábavná a jednoduchá. 


Poznámka: Vážení zakazníci, teší nás váš záujem o produkty. Sklenené obaly vznikli ako doplnková služba pre tých, ktorí u nás nakupujú aj iné produkty ako BIO esenciálne olejeBIO kvetové vody alebo BIO oleje lisované za studena. Z tohto dôvodu nie je možné kúpiť len fľaše bez toho, aby ste nakúpili iný produkt aspoň v hodnote 9,90 €. Za pochopenie ďakujeme. 

Napríklad: Ak chcete kúpiť 100 ml fľašu s rozprašovačom musíte kúpiť aspoň 1 kvetovú vodu alebo 1 esenciálny olej a pod. 

Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií.
OK